Contract Killer: Zombies

Contract Killer: Zombies (NR) 3.1.0

Zabijanie zombie ciągle w modzie!

Contract Killer: Zombies to darmowa gra na Android. Podobnie jak Contract Killer, jest to ładnie wyglądająca, trochę komiksowa strzelanka. Zadaniem gracza będzie unicestwienie zombiaków oraz ochrona swojej drużyny przed napastliwymi umarlakami. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Coś dla fanów zombie
  • Łatwa kontrola
  • Ładna grafika

Wady

  • Na dłuższą metę może być nużąca

Bardzo dobry
8

Contract Killer: Zombies to darmowa gra na Android. Podobnie jak Contract Killer, jest to ładnie wyglądająca, trochę komiksowa strzelanka. Zadaniem gracza będzie unicestwienie zombiaków oraz ochrona swojej drużyny przed napastliwymi umarlakami.

Akcja Contract Killer: Zombies toczy się w wymarłym mieście, które zostało opanowane przez martwych inaczej. Jako wyborowy strzelec będziesz musiał chronić swoich towarzyszy, podczas gdy oni będą zdobywali zapasy. Oczywiście, za przejście kolejnych planszy dostaniesz punkty oraz pieniądze, za które będzie można kupić lepszą broń.

Grafika Contract Killer: Zombies wygląda dosyć ładnie. Plansze utrzymane są w ponurej stylistyce, która na pewno spodoba się fanom filmów i gier o zombie. Sterowanie jest na szczęście dosyć łatwe, dzięki czemu nie potrzebujemy zbyt wiele czasu, aby się przyzwyczaić do rozgrywki. Przed każdą z misji dostaniemy wskazówki co do preferowanej broni oraz sposobu walki.

Contract Killer: Zombies spodoba się fanom zombie oraz dynamicznych strzelanek. Do wyboru jest całkiem spora ilość broni, głównie strzelby i karabiny. Contract Killer: Zombies to z pewnością gra, którą warto wypróbować!

Zmiany

  • Nowa lokacja - stadion footbolu amerykańskiego
Contract Killer: Zombies

Download

Contract Killer: Zombies (NR) 3.1.0